Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 235/45 R17 97Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563558592
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  100,5 €

Цена по парче

100,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот