Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 235/40 ZR19 92Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750235/40 ZR19 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563532356
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  164,4 €

Цена по парче

164,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот