Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 235/35 ZR19 87Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750235/35 ZR19 87Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563527413
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  169,7 €

Цена по парче

169,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот