Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 225/60 R18 104W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750225/60 R18 104W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563575322
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  139,7 €

Цена по парче

139,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот