Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 225/55 R16 99W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563462769
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  139,8 €

Цена по парче

139,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот