Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 225/50 R17 98V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563450933
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  132,8 €

Цена по парче

132,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот