Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 225/45 R18 95Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563462967
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  151,2 €

Цена по парче

151,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот