Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 215/65 R16 102V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750215/65 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563451084
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  110,7 €

Цена по парче

110,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот