Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 215/55 ZR17 98W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750215/55 ZR17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563579283
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  199,3 €

Цена по парче

199,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот