Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 215/55 R16 97W

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563462745
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  126,5 €

Цена по парче

126,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот