Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 215/45 ZR18 93Y

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750215/45 ZR18 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563575315
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот