Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 215/40 R17 87V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750215/40 R17 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563527284
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  119,4 €

Цена по парче

119,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот