Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 205/65 R15 94H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563462707
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

105,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот