Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 205/60 R15 91V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563462714
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот