Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/65 R15 91H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563450865
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  71,1 €

Цена по парче

71,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот