Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/55 R20 95H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/55 R20 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563575346
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот