Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/55 R16 91H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563579177
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  171,1 €

Цена по парче

171,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот