Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/55 R15 85V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563579139
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  103,2 €

Цена по парче

103,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот