Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/50 R16 88V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563462943
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  118,5 €

Цена по парче

118,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот