Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/50 R15 82V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563462691
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  72,4 €

Цена по парче

72,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот