Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 195/45 R16 84V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563579252
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  168,6 €

Цена по парче

168,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот