Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 185/65 R15 88H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563450926
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот