Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 185/60 R15 88H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563502922
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  110,3 €

Цена по парче

110,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот