Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 185/60 R14 82H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563579122
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  69,3 €

Цена по парче

69,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот