Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 185/55 R16 87V

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750185/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563526850
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  109,2 €

Цена по парче

109,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот