Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 185/50 R16 81H

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750185/50 R16 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563526843
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  109,8 €

Цена по парче

109,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот