Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 175/80 R14 88T

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563526577
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  68,7 €

Цена по парче

68,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот