Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 175/55 R15 77T

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750175/55 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563608518
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  95,3 €

Цена по парче

95,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,54 €

Назад кон врвот