Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S² H750 165/65 R15 81T

Hankook

Hankook Kinergy 4S² H750165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563462639
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  73,9 €

Цена по парче

73,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот