Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 215/50 R17 91H

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740215/50 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563375205
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
66 dB

Највисока цена:  154,4 €

Цена по парче

154,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот