Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 205/60 R16 92H

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563375182
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
D
67 dB

Највисока цена:  144,7 €

Цена по парче

144,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот