Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 195/60 R16 89H

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563375168
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
66 dB

Највисока цена:  110,5 €

Цена по парче

110,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот