Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 195/60 R15 88H

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  74 €

Цена по парче

74 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот