Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 195/55 R16 91V

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740195/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563415451
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  130,4 €

Цена по парче

130,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот