Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 175/65 R13 80T

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740175/65 R13 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563425788
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  121,5 €

Цена по парче

121,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот