Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy 4S H740 165/70 R14 81T

Hankook

Hankook Kinergy 4S H740165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563367446
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  68,3 €

Цена по парче

68,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,9 €

Назад кон врвот