Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 285/35 R22 106V

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)285/35 R22 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563593685
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  390,2 €

Цена по парче

390,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,24 €

Назад кон врвот