Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 255/50 R20 109H

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)255/50 R20 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563574752
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  316,4 €

Цена по парче

316,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот