Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 255/50 R19 107H

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)255/50 R19 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563574615
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  213,3 €

Цена по парче

213,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот