Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 255/40 R21 102V

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)255/40 R21 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563574561
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  307,6 €

Цена по парче

307,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот