Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 255/40 R20 101V

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)255/40 R20 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563574554
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  301,9 €

Цена по парче

301,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот