Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01A) 255/35 R21 98V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01A)255/35 R21 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563593678
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  331,2 €

Цена по парче

331,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот