Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 235/60 R18 103H

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)235/60 R18 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563574516
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  169,5 €

Цена по парче

169,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот