Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01A) 235/55 R19 105V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01A)235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563593807
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  252,6 €

Цена по парче

252,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,18 €

Назад кон врвот