Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept SUV (IW01A) 235/50 R20 100V

Hankook

Hankook iON i*cept SUV (IW01A)235/50 R20 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563574769
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  301,4 €

Цена по парче

301,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,7 €

Назад кон врвот