Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01) 285/40 R20 108V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01)285/40 R20 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563574462
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  320,6 €

Цена по парче

320,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот