Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01) 275/45 R19 108V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01)275/45 R19 108V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563574455
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  299,7 €

Цена по парче

299,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот