Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01) 245/45 R19 98V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01)245/45 R19 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563593852
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  405,5 €

Цена по парче

405,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,33 €

Назад кон врвот