Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01) 225/55 R19 103V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01)225/55 R19 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563574370
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  243,8 €

Цена по парче

243,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот