Споредете до 4 продукти:

Hankook iON i*cept (IW01) 225/55 R18 98V

Hankook

Hankook iON i*cept (IW01)225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563593760
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  226,2 €

Цена по парче

226,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,24 €

Назад кон врвот